Koltuk Yıkama

Ankara da profesyonel olarak koltuk yıkama hizmeti veren, temizlik sektöründe lider firma olan Eti halı ve koltuk yıkama merkezine hoş geldiniz. Yıllardır Ankara’da halı ve koltuk yıkama hizmeti veren firmamız evlerinizde veya iş yerleriniz de kullanmakta olduğunuz koltuk takımı, köşe takımı, oturma gurubu ve çek-yatlarınızın profesyonel koltuk yıkama ekibimizin birinci sınıf ve hiçbir kimyasal ürün içermeyen koltuk yıkama şampuanları ve sanayi tipi olan endüstriyel yüksek vakumlu koltuk yıkama makinemiz ile koltuklarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizler.
Koltuk takımı yıkama;
Bilindiği gibi Ankara da birçok koltuk yıkama firması vardır ve hepsinin de değişik yıkama sistemleri aynı zamanda farklı fiyat politikaları bulunmaktadır.
Tüketici olarak koltuk takımlarınızı, köşe takımlarınızı, oturma gruplarınızı veya çek-yatlarınızı yıkatırken veya firmaları araştırırken koltuk yıkayan firmanın koltuklarınızı kaç aşamadan geçirilerek yıkandığını, sünger dahil olmak üzere tamamen ıslatıldığını, koltuk yıkama fırçasız koltuk yıkama fiyatları kullanıldığını, çekme öncesi durulama yapılıp yapılmadığını muhakkak sorunuz. Çünkü bir adet koltuk takımı yıkama süresi minimum iki saattir, bir adet köşe takımı yıkama süresi minimum bir buçuk saattir, bir adet oturma gurubu yıkama süresinde minimum iki saattir bu süre koltuklardaki kirlilik veya minderli koltuk takımı olma durumuna göre değişmektedir.
Ankara da bir adet koltuk takımını bir saatte yıkaya bildiğini ve uygun fiyatlarla yıkadığını iddia eden firmalar vardır. Şimdi siz karar verin! Yukarıdaki aşamaların hepsini uygulayan firma, bir saat içerisine bir adet koltuk takımının yıkanmasını sığdırması mümkün olabilir mi?
O halde firmamızın vizyonu olan kazanma stratejisinin müşteri memnuniyeti ve başarının sırrı kaliteden ödün vermemektir ilkesi ile kalite ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ve kaliteli hizmetin bir bedeli olduğu bilinci ile firmamızda koltuklarınız profesyonel kadromuz ile son sistem makineler koltuk yıkama ekipmanlarımız ve kaliteli koltuk yıkama şampuanlarımız la koltuklarınızın nasıl pırıl pırıl olduğuna ve lekelerin çıktığına gözlerinizle tanık olun.
koltuk yıkama firmaları Kaliteyi ucuza sunmanın mümkün olmadığı bilinmeli, kaliteyi ucuza sunduğunu iddia edenlere itibar edilmemelidir.